Названа дата релізу гри Slash of Sword: Rebellious Jousting

Розробник гри Slash of Sword: Rebellious Jousting анонсував дату її випуску. Спочатку передбачалося, що вона вийде в кінці жовтня, але реліз було перенесено. Ця гра з’явиться в App Store 3 грудня, а з лютого 2021 року в неї можна буде грати на Android.

Slash of Sword: Rebellious Jousting – RPG-гра з відкритим світом, сюжетом, діалогами героїв і бойовою системою консольного рівня. Дізнатися більше подробиць про цю гру можна в інстаграмі інді-студії NoTriple-A.

З опису Slash of Sword: Rebellious Jousting

  • Вас звинуватили у злочині, якого ви не робили, і відправили воювати на арену в якості покарання. Вас чекають криваві і тактичні поєдинки на виживання з безліччю суперників різної складності. Спробуйте опанувати навички, щоб стати вправнішим, а також дослідити локації і спілкуватися з персонажами, щоб домогтися справедливості!
  • Пробуйте приймати рішення. Чи допомогти пораненій людині, яка нещодавно була бандитом і грабувала простих подорожніх? Чи розповісти про знайдений вами скарб його власнику? А може відпустити дівчину з розбійником, що викрав її, або розібратися з ним і повернути дівчину батькам? Вирішувати вам.
  • Пориньте в історію з безліччю варіантів розвитків подій.
  • Приймайте рішення, які в подальшому вплинуть на сюжетну лінію і ставлення персонажів до вас.
  • Зустріньтеся з тактичною бойовою системою, в якій необхідно обирати момент для атаки, а також вчасно блокувати або ухилятися.
  • Запишіться на участь в кулачних боях у таверні.
  • Дослідіть локації, побувавши в різних містах, поселеннях, лісах і печерах.

▶Історія – Розслідуйте клубок подій разом зі своїм братом Річардом, пройдіть шлях від звичайного подорожнього до легендарного воїна, і з’ясуйте, хто і навіщо вас підставив. Зустріньте цікавих персонажів зі своєю історією і допомагайте їм або бийтеся з унікальними противниками, за перемогу над якими ви отримаєте особливі бонуси.

▶Кастомізація – Вам доступна велика кількість різного озброєння, одноручних або дворучних мечів, а також щитів і броні. Ви можете завітати до цирульника, щоб змінити зовнішній вигляд персонажа. Відростіть бороду або кінський хвіст. Одягніть капюшон під час дощу або сховайтеся під плащем, щоб він додав глибини вашому персонажу.

▶Прокачування – Ставайте більш досвідченим воїном, борючись на арені або з бандитами під час подорожі світом гри. Станьте майстром меча або щита, або ж прокачивайте всі навички поступово. Вчіться вимотувати противника контр-атаками або перемагати блискавичними серіями швидкісних ударів.

Джерело Instagram

Не пропустіть