Наступний складаний смартфон OnePlus обіцяє стати гідним конкурентом Samsung Galaxy Z Flip

OnePlus вже має складаний телефон у формі книжки, але нові чутки стверджують, що наступний телефон може стати конкурентом Samsung Galaxy Z Flip, і він може навіть мати зум-об’єктив, що є рідкістю для складаних телефонів.

Інсайдер під ніком Smart Pikachu на Weibo стверджує, що OnePlus може випустити другий складаний телефон цього року. Але він нібито відрізнятиметься від OnePlus Open і натомість відкидатиметься, як моделі Razr від Motorola та лінійка Galaxy Z Flip від Samsung. Джерело додає, що він буде оснащений телефото- і макрокамерою на задній панелі.

Складані смартфони сьогодні серйозно закручують голови у світі смартфонів, навіть попри те, що поки що немає з чого вибирати. Не дивно, що кожен виробник телефонів хоче отримати свою частку.

Розкладні телефони складаються навпіл для максимальної портативності, на відміну від тих гігантських планшетів, якими користуються всі інші. Крім того, вони, як правило, більш доступні за ціною, ніж розкладні у вигляді книжки, що ставить їх в один ряд з іншими топовими телефонами на Android за ціною.

Але їхні камери часто залишають бажати кращого. Зазвичай вони оснащені подвійною камерою, але часто бракує саме телеоб’єктива. Однак, якщо ці чутки про OnePlus Flip правдиві, він може змінити правила гри для розкладних телефонів, оскільки в ньому з’явиться телеоб’єктив.

Джерело натякає, що ці оновлення камери дебютують на майбутньому компактному складаному смартфоні OPPO, і цілком ймовірно, що вони просочаться в аналогічну модель OnePlus, можливо, з невеликими змінами або ребрендингом.

Хоча це ще не офіційно, це не зовсім дике припущення. OnePlus Open був по суті близнюком OPPO Find N3. Якщо OnePlus випустить фліп-телефон, схожий на Find N3 Flip, це не буде шоком.

Крім того, фліп-телефон з телефотокамерою був би досить унікальним, оскільки навряд чи будь-який фліп-телефон пропонує таку функцію зараз. Насправді єдиний телефон, який ви можете купити зараз з телефотокамерою – це Find N3 Flip. Отже, якщо ці чутки правдиві, OnePlus Flip може стати справжнім відкриттям.

Джерело Android Central

Не пропустіть