Наступного року Xiaomi випустить більше десяти 5G-смартфонів

У наступному році китайський виробник поповнить свій асортимент декількома новими смартфонами з підтримкою 5G

В 2019 році офіційно почалась ера 5G – смартфони, засновані на цій технології, випустило багато виробників смартфонів. Поки що це виключно флагманські моделі, але наступного року все зміниться – свій асортимент представить Xiaomi. Це будуть 5G-смартфони середнього класу.

Виробники хочуть зробити технологію зв’язку нового покоління доступною для всіх користувачів. До числа компаній, які готують до виходу нові моделі смартфонів з 5G, відноситься і Xiaomi. Цього року китайська компанія Xiaomi випустила на свій домашній ринок два смартфони з підтримкою 5G – Xiaomi Mi Mix 3 5G і Mi 9 Pro 5G.

А в наступному році вона планує анонсувати більше 10 5G-пристроїв. Про це заявив генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun). Що це будуть за смартфони, він не уточнив. Але швидше за все, серед них будуть як топові смартфони, так і «середнячки».

До речі, три провідних китайських стільникових оператори вже почали приймати попередні заявки від абонентів на 5G. Більш 9,3 млн користувачів оформили реєстрацію ще до того, як мережі п’ятого покоління були офіційно розгорнуті в країні. Оператор China Mobile отримав вже близько 5,6 млн попередніх заявок, а China Telecom і China Unicom – по 1,9 і 1,8 млн реєстрацій відповідно.

Очікується, що Піднебесна стане найбільшим 5G-ринком в світі через раннє розгортання інфраструктури. І оскільки Китай – рідний дім для Huawei, можна з упевненістю сказати, що в наступному році Huawei обійде Samsung з продажу 5G-смартфонів. За прогнозами тайванського чипмейкера Taiwanese Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), в 2020 році поставки 5G-смартфонів досягнуть 300 мільйонів одиниць.

На сьогоднішній день на моделі з підтримкою мереж п’ятого покоління припадає лише 1% ринку смартфонів, але аналітики Strategy Analytics очікують, що до наступного року їх частка зросте до 10%.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть