Наступна консоль Nintendo може підтримувати 4K

Видання Android Authority з посиланням на Bloomberg опублікувало інформацію про те, що компанія Nintendo шукає поставника швидших чіпсетів з підтримкою 4K. Компанія також повинна випустити величезну кількість Triple-A проектів для своєї нової консолі, причому це будуть як власні проекти, так і ігри від інших розробників. Мала кількість нових проектів Nintendo у цьому році, скоріш за все, пов’язана з тим, що компанія планує відчутно збільшити кількість своїх проектів вже наступного року.

Підвищення потужності може стати найлегшим шляхом для Nintendo для успішних продаж, оскільки зараз багато потенційних покупців відмовляються від Switch через його низьку потужність, а також через очікування консолей нового покоління. Підтримка 4К може збільшити кількість покупців нового Switch, враховуючи, що і PS5, і Xbox Series X будуть підтримувати цей стандарт.

Також випуск потужнішого Switch дуже нагадує стратегію Microsoft та Sony – спершу компанії випускають стандартну версію консолі, а потім її покращену версію (PS4 Pro та Xbox One X відповідно). Що цікаво, стратегію по випуску оновленої та меншої по габаритах версії консолі Nintendo вже скопіювала, випустивши Switch Lite (Sony свого часу випустила Slim-версію PS4, а Microsoft – S-версію Xbox One, тому стратегії справді схожі).

Джерело Android Authority

Не пропустіть