Наслідуючи Х: ще одна популярна соцмережа вводить платну підписку

Meta планує ввести ще одну функцію, яка вже доступна на платформі X, а саме – можливість переглядати стрічки лише для верифікованих користувачів.

Глава Instagram Адам Моссері оголосив на початку цього тижня, що компанія вже тестує можливість показу в стрічці публікацій лише від осіб, які сплатили за послугу Meta Verified. За словами Моссері, це розглядається, як новий інструмент для контролю користувачів і можливість для бізнесу та авторів виділитися.

Як повідомляється, новий перемикач Meta Verified буде доступний в розділах “Підписники” та “Вибране”, завдяки чому користувачі зможуть миттєво перемикатися між різними видами стрічок.

Наразі невідомо, де саме проводиться тестування нової функції, але офіційний представник Instagram підтвердив, що компанія активно працює над впровадженням можливості переглядати тільки верифіковані стрічки одразу після успішного завершення тестування.

Meta Verified доступний за $11.99 онлайн та $14.99 у додатку – це значна сума, особливо враховуючи обмежену кількість переваг, які отримують підписники за цю плату.

Джерело theverge

Не пропустіть