“Нам це не потрібно”: грабіжники повернули вкрадений телефон на Android, коли зрозуміли, що це не iPhone

Минулого місяця у Вашингтоні, округ Колумбія, чоловік став жертвою збройного пограбування, під час якого злодії вкрали “все, що було у нього в кишенях”, в тому числі ключі від машини й смартфон. Єдина хороша новина – це був телефон на платформі Android, і злодії не хотіли мати з ним нічого спільного.

Як повідомляє ABC7, подружжя з Вашингтону, округ Колумбія, попросило не називати їхніх імен для цієї історії. Дружина пояснила, що вона щойно закінчила роботу “рано вранці”, а її чоловік “наполіг на тому, щоб зустрітися з нею за межами їхньої квартири”, щоб припаркувати для неї машину.

Коли він припаркував машину і почав повертатися до квартири, до нього підійшли “двоє чоловіків у масках”, які були озброєні. “Вони пограбували його, забрали все, що було в кишенях, забрали ключі від моєї вантажівки, сіли в неї й поїхали”, – розповіла жінка.

Але перед тим, як поїхати, злодії подивилися на щойно викрадений телефон і швидко повернули його чоловікові.

“Вони просто подивилися на цей телефон і сказали: “О, це Андроїд? Нам він не потрібен. Я думав, що це iPhone”, – розповіла дружина.

Проте, попри те, що її чоловік отримав свій телефон назад, жінка каже, що ця подія “перевернула її життя догори дригом”.

Джерело 9to5google

Не пропустіть