Найпопулярнішого блогера YouTube заборонили в Китаї. Він вирішив відімстити

І зробив він це доволі цікаво.

Будь-хто, хто цікавитьчя відеоіграми, хоч раз чув про PewDiePie. Для тих, хто не знає, повідомимо – це найвідоміший блогер на YouTube

Нещодавно Фелікс Чельберг (це його справжнє ім’я) потрапив у скандал: його заборонили в Піднебесній через критику влади і жартів на тему Вінні-Пуха.

Досить смішно та незвичайно. Ще б пак – і в помсту Фелікс вирішив розповісти своїм передплатникам незвичайну історію. Як виявилося, кілька років тому підприємливі китайці спробували незвичайним чином привласнити ім’я інтернет-знаменитості.

У 2017 році Фелікс Чельберг з’ясував, що торгову марку на його ім’я зареєстрували … для продажу весільних нарядів. За словами PewDiePie, він так і не зміг нічого з цим вдіяти – очевидно, спроби оскаржити ці дії ні до чого не привели.

Для тих, хто не в курсі: PewDiePie може похвалитися 101 мільйоном передплатників. Він регулярно займається так званими «оглядами мемів»: там він дотепно (або не дуже) реагує на різні гумористичні відео. У випуску Meme Review від 16 жовтня Фелікс Чельберг вирішив поговорити про протести в Гонконзі і навіть відпустив пару жартів – що і призвело до заборони.

Бан в Китаї означає, що контент Фелікса Чельберга неможливо знайти на території країни. Як пояснив сам блогер, пошук на Reddit і YouTube просто видає порожні сторінки. Втім, PewDiePie не впадає у відчай: йому шкода, що жителі Піднебесної не зможуть дивитися його відео, але сама ситуація, як він каже, трохи смішна.

Джерело dexerto.com

Не пропустіть