На YouTube з’явився ще один спосіб заробітку

Слідом за Twitch і Mixer для стримерів запустили платні стікери.

Команда популярного відеосервісу Youtube представила нову функцію, яка дає новий спосіб заробляти авторам живих трансляцій.

Новий продукт називається Super Stickers, він приєднався до інших способів відбирання грошей у трудящих, на додаток до платних підписок і платних коментарів під назвою Super Chat. Анімовані суперстікери будуть продаватися глядачам, щоб ті показали свою підтримку авторам стрімів.

Команда Youtube почала тестувати суперстікери в липні, а тепер відкрила цю функцію в 60 країнах. Коли канал запускає стрім або відеопремьеру, глядачі можуть купити такий стікер і опублікувати його в чаті. Автор трансляції отримає свою частку від кожного такого стікера.

Автори можуть модерувати суперстікери. На початковому етапі є вісім наборів Super Stickers. Кожен з них має свою «біографію» і підходить для різних ситуацій. Youtube пропонуватиме стікери на різних мовах. Для початку доступні англійська, французька, японська, корейська і португальська.

Суперстікери поки доступні не для всіх авторів. Для цього у каналів має бути налаштована монетизація і більше тисячі підписників.

Джерело Youtube

Не пропустіть