На всіх фанатів GTA 6 наступного тижня чекає масштабний витік, який розкриє нові деталі

Фанати Grand Theft Auto (GTA) зголодніли за новинами, і останні ознаки вказують на те, що Rockstar Games може скоро втамувати їхній голод.

Минуло п’ять місяців відтоді, як перший трейлер GTA 6 побив рекорди YouTube. Сиквел повертає гравців до бурхливого міста Vice City, розташованого у вигаданому штаті Леоніда (заснованому на Флориді). Трейлер продемонстрував приголомшливу графіку, розлогий відкритий світ і двох головних героїв гри – Люсію та Джейсона.

Ось що підживлює чутки:

  • Оновлення API Rockstar Games: Спеціальний фан-бот у Твіттері стежить за новинами про GTA 6 через API Rockstar. Нещодавно бот виявив чотири нові посилання, що натякають на потенційний контент: нові скріншоти гри і, можливо, ключові ілюстрації/обкладинки. Натискання на ці посилання наразі призводить до глухого кута (помилка 404). Що це означає? Що контент ще не завантажено.
  • Очищення соціальних мереж Rockstar: IT House зазначає, що Rockstar нещодавно видалила більшу частину свого контенту в Instagram, залишивши лише пости, пов’язані з останніми DLC для GTA Online, GTA+, музичними лейблами та другорядними публікаціями. Цікаво, що це дуже схоже на їхні дії перед виходом першого трейлера.

У поєднанні з тим, що материнська компанія Rockstar, Take-Two, провела телефонну конференцію 16 травня, всі ознаки вказують на неминучий реліз GTA 6. Витоки припускають, що нові скріншоти та обкладинка можуть з’явитися протягом наступного тижня.

Хоча офіційний реліз заплановано на 2025 рік, фанати можуть бути вдячні за те, що є можливість ближче познайомитися з GTA 6 вже найближчим часом.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть