На популярній платформі з’явилися всі ключові характеристики OnePlus Ace 3V

Очікується, що OnePlus анонсує OnePlus Ace 3V пізніше цього місяця в Китаї. У численних звітах стверджується, що він дебютує як перший смартфон на базі майбутнього чипсета Snapdragon 7+ Gen 3. З’явився список Ace 3V в Geekbench, який не тільки демонструє його ключові характеристики, але й деталі нового чіпа.

Звіти показали, що майбутній Ace 3V має модельний номер PJF110. Цей пристрій нещодавно був помічений на сертифікаційних платформах, таких як 3C і UCFS, в Китаї. Тепер же він з’явився на Geekbench з 16 ГБ оперативної пам’яті та Android 14. Що стосується чипсету, то, згідно з лістингом, він включає одне основне ядро процесора, що працює на частоті 2,80 ГГц, чотири ядра процесора, що працюють на частоті 2,61 ГГц, і три ядра процесора, що працюють на частоті 1,90 ГГц.

Вихідний код лістингу показує, що процесор оснащений графікою Adreno 732. В одноядерному і багатоядерному тестах пристрій набрав 1653 і 4596 балів відповідно. Поява в Geekbench є хорошим натяком на те, що компанія може проводити внутрішнє тестування продуктивності телефону перед його офіційним анонсом.

Технічні характеристики OnePlus Ace 3V

Згідно з повідомленнями, OnePlus Ace 3V матиме OLED-панель з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 120 Гц. Він матиме 16-мегапіксельну фронтальну камеру та 50-мегапіксельну основну камеру з підтримкою OIS на задній панелі. Пристрій завантажуватиметься на Android 14 на базі ColorOS 14.

Пристрій на базі Snapdragon 7+ Gen 3 може мати 512 ГБ пам’яті та акумулятор ємністю 5500 мАг зі швидкою зарядкою 100 Вт. Він буде оснащений іншими функціями, такими як подвійні динаміки, інфрачервоний бластер та підекранний датчик відбитків пальців. У глобальному масштабі пристрій, швидше за все, матиме дещо змінені характеристики та брендування OnePlus Nord 4.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть