На iPhone 11 з’явилася функція, яка присутня на Android вже майже 10 років

Як би ви не ставилися до корпорації Apple і її продуктів, неможливо заперечувати той факт, що вона надає своїм користувачам неймовірно довгу підтримку всіх своїх продуктів актуальним програмним забезпеченням. Так, персональні комп’ютери і ноутбуки працюють на Windows теж мають неймовірно великий термін підтримки, однак на терені смартфонів рівнем підтримки просто немає рівних. З усіх Android смартфонів з iOS в цьому плані можуть зрівнятися хіба що фірмові смартфони від Google з серії Pixel. У будь-якому випадку зараз мова піде саме про iOS, а саме про останнє оновлення даної операційної системи 13.2, яка стала доступна для всіх ще пару днів назад. По суті для великої кількості власників iPhone нововведення не привнесе нічого кардинально нового, але все ті, хто користується останніми iPhone 11 і 11 Pro повинні бути дуже раді новим фішках операційної системи. Однак перш за все все-таки варто сказати, що iOS 13.2 для iPhone 11 серії має значимість в основному відносно камери пристроїв.

Говорячи більш предметно, насамперед хотілося б згаданий очікувану дуже багатьма можливість зміни роздільної здатності та частоти кадрів відеозапису в самому додатку камери, а не десь в нетрях налаштувань, що неймовірно зручно і дивно – чому ж ця функція була реалізована в попередніх версіях iOS , адже люди далеко не один рік просили Apple про це? У будь-якому випадку ми нарешті можемо порадіти, що iPhone тепер підтримують настільки елементарну можливість, яка на Android присутній вже не один, не два, і навіть не п’ять років! Але Apple не була б сама собою, якби й тут не було б свого нюансу – як уже говорилося вище, зміна параметрів зйомки є лише на iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max, що відразу ж відсіває всіх власників інших моделей iPhone, яке становить переважна більшість. Але якщо вже оновлення більшою мірою зачіпає саме серію iPhone 11, то про це і слід продовжити розмову. Не менш довгоочікуваною і сильно розрекламованою самою компанією технологією є «Deep Fusion».

Вона за рахунок машинного навчання і зйомки відразу декількох кадрів створює один, але дуже високоякісну і деталізовану картинку. У народі Deep Fusion вже отримав назву «режим светри», і пов’язано це з тим, що всі ті, хто тестував цю технологію в бета-режимі помітили, що найбільш помітно на які утворюються фотографіях змінюються светри. Ну а якщо повернутися до теми зміни параметрів зйомки прямо в додатку камери, то тут і говорити-то особливо немає про що. Ви тепер можете натиснути на відповідну кнопку в додатку, за допомогою якої дуже швидко зможете вибрати якість зйомки (1080p або 4K), а так само необхідну частоту кадрів. Так, це все банально, але Apple чомусь до останнього тягнула з даними «революційним нововведенням».


Не пропустіть