MSI офіційно представила свій перший портативний ігровий ПК Claw на виставці CES 2024

Анонс нового портативного ігрового ПК Claw від MSI на виставці CES 2024 викликав неабиякий ажіотаж серед геймерів. Нещодавно з’явилася інформація про пристрій, і ось тепер вона стала надбанням громадськості. Claw, який виходить на ринок, очолюваний такими популярними пристроями, як Steam Deck, працює на процесорі Intel Meteor Lake, що помітно відрізняється від процесорів AMD, які використовуються в більшості його конкурентів, таких як Steam Deck, Asus ROG Ally та Lenovo Legion Go.

Однією з найяскравіших особливостей MSI Claw є його 7-дюймовий FHD IPS-дисплей з частотою оновлення 120 Гц, що відповідає розміру екрана Asus ROG Ally. Однак Claw виділяється своїм унікальним варіантом забарвлення і синіми кнопками A, B, X і Y, які додають дизайну особливий шарм.

Оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 та інтегрованою графікою Intel Arc, Claw обіцяє високу продуктивність, хоча він трохи важчий за своїх побратимів на 675 грамів. Можливості для зберігання даних дуже широкі – пропонується до 1 ТБ SSD і слот для карт пам’яті MicroSD для розширеного зберігання даних.

MSI особливо пишається часом автономної роботи Claw. Компанія стверджує, що батарея ємністю 53 Вт/г забезпечує вражаючі дві години гри при повному робочому навантаженні, що є критично важливою характеристикою для геймерів у дорозі.

Поява MSI Claw свідчить про зростаючий інтерес до портативних ігрових ПК на ринку, який набрав обертів з виходом Steam Deck від Valve. Вихід MSI на ринок з Claw підкреслює еволюцію ринку портативних ігор, де інновації та продуктивність є ключовими факторами для залучення споживачів в умовах жорсткої конкуренції.

Очікується, що MSI Claw з’явиться на ринку в першій половині 2024 року, додаючи ще одну захоплюючу опцію для ентузіастів портативних ігор. Оскільки ринок розширюється, буде цікаво подивитися, як MSI Claw буде конкурувати з відомими гравцями, і чи зможуть його унікальні функції дати йому конкурентну перевагу.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть