Mozilla створює новинний сервіс без реклами

Послуги в чомусь будуть схожі на ті, що пропонує Apple News +: доступ до новинних ресурсів за певну плату

Mozilla почала пропонувати користувачам браузера Firefox підписку на новини без реклами. За 5 доларів на місяць ви отримаєте можливість переглядати новинні видання без рекламних оголошень і кросплатформену синхронізацію.

Дата запуску і інші подробиці про сервіс поки не повідомляються. Раніше Mozilla заявляла про співпрацю з іншою компанією в роботі над даним проектом, і, схоже, цим партнером є стартап Scroll, який за певну плату пропонує доступ до різних веб-сайтів без реклами. Серед його клієнтів – BuzzFeed, Slate, Gizmodo Media Group і ресурси Vox Media.

На поточний момент Scroll все ще перебуває в стадії бета-тестування. Аналогічний сервіс, але в набагато більших масштабах, представила компанія Apple в березні поточного року. Apple News + пропонує доступ до багатьох відомих журналів, газет та онлайн-ресурсів за 10 доларів в місяць.

Маючи в своєму розпорядженні величезною аудиторією, новинний сервіс купертіновцев поки не сильно користується популярністю, тому поборотися за цю нішу можуть і інші компанії. Минулого місяця генеральний директор Mozilla заявив, що компанія цієї осені має намір пропонувати платні послуги в Firefox без шкоди для основних функцій браузера. Серед них – VPN-сервіс і хмарне сховище. Послуги VPN вже тестувалися компанією з минулого року. Передбачається, що він буде називатися Firefox Private Network і коштувати від 5 до 13 доларів в місяць.


Не пропустіть