Motorola відклала продажі гнучкого Razr у зв’язку з великим попитом

Правда на який термін - невідомо

Видання The Verge, посилаючись на Motorola, повідомило, що компанія тимчасово відклала попередні замовлення, а також початок продажів свого складного смартфона Razr.

Нагадаємо, що раніше передбачалося, що смартфон опиниться на руках у перших покупців вже 26 грудня, тоді як початок продажів було заплановано на січень. “З моменту анонса в листопаді новий Motorola Razr отримав незрівнянний рівень інтересу з боку споживачів. Попит виявився високим і в результаті швидко перевершив прогнози поставок. Motorola вирішила збільшити термін предпродажів Razr і час запуску, щоб впоратися з попитом. Ми працюємо над визначенням кількості і розкладу, щоб переконатися, що всі бажаючі зможуть придбати смартфон на старті“, – зазначено в офіційному зверненні Motorola.

На даний момент інформація про те, на скільки компанія вирішила перенести старт продажів і попередні замовлення – не розголошується. Однак за словами представників, дане перенесення не є серйозним і не сильно віддалиться від початкових термінів.

Джерело The Vergehttps://www.theverge.com/2019/12/20/21031645/motorola-delay-razr-flip-phone-preorder-launch-timing-high-demand

Не пропустіть