Motorola створює доступний телевізор з 4К

Цінник у лінійки телевізорів досить приємний

Сучасні телевізори, що побудовані з використанням передових технологій, користуються дуже великим попитом. Так, більше року тому стало відомо, що китайська фірма OnePlus, що в основному створює високоякісні смартфони, хоче побудувати власний телевізор. Наприклад, вони анонсували власний унікальний і розумний телевізор.

Слідом за цим технологічним гігантом, компанія Motorola теж створює свій розумний телевізор. Це інтелектуальний пристрій, що буде створюватись спільними з індійським магазином електроніки FlipKart силами. Також в розробці візьме участь індійський підрозділ компанії Motorola.

В рамках даної співпраці ми вже скоро повинні будемо отримати нову лінійку пристроїв під назвою «Motorola TV». Незважаючи на той факт, що інформація про телевізор вищевказаного технічного гіганта тільки з’явилася, вже зараз ми маємо деякі подробиці і технічні характеристики Motorola TV.

Наприклад, вся лінійка телевізорів буде зроблена з використанням технології IPS, що в свою чергу дасть нам насичені, справжні кольори. Вся продукція Motorola TV буде, як це прийнято, варіюватися за розмірами – ми зможемо купити телевізор компанії в розмірах від 32 до 65 дюймів. Так само заявлена ​​підтримка величезної кількості різних технологій, які дозволять поліпшити якість зображення і звуку, прискорити роботу всієї системи і так далі.

Що ж щодо роздільної здатності екрану,що нам зможе запропонувати компанія? Всі моделі, чий розмір буде в діапазоні від 32 до 43-дюймів, отримають екран з роздільною здатністю 1080p, в той час як всі інші моделі від 43 до 65-дюймів обзаведуться більш приємним і сучасним 4K. Кут огляду у телевізорів буде вкрай значним – 178 градусів. Ну а для того, щоб на Motorola TV можна було б запускати повноцінні ігри і інші ресурсомісткі додатки, в розумних телевізорах будуть встановлені графічні процесори Mali 450, 2,25 гігабайт оперативної пам’яті, а так само 16 гігабайт пам’яті постійної.

Якщо вам цього мало, то всі моделі Motorola TV будуть підтримувати Dolby Vision і HDR 10. Працювати розумні телевізори будуть під управлінням операційної системи від Google, а саме Android 9.0. Крім усього перерахованого вище, всі, хто купив телевізор від Motorola, зможуть скористуватись спеціальним бездротовим геймпадом, за допомогою якого буде вкрай зручно управляти телевізором.

Купити такий цікавий продукт можна буде вже починаючи з 29 вересня по ціні від 200 до 910 доларів, що є вкрай приємним цінником, який може забезпечити новому продукту Motorola досить високий рівень продажу.

Джерело Еngadget

Не пропустіть