Motorola презентувала навушники Buds і Buds+: характеристики та ціна

Нова серія смартфонів Motorola Edge 50 тепер офіційно представлена, і ми також отримали пару бездротових навушників, які йдуть в комплекті з новими телефонами. Moto Buds є доступною моделлю і доступні у чотирьох яскравих кольорах, тоді як Buds+ пропонують більш просунуті функції з налаштуванням звуку від Bose.

Moto Buds оснащені 12,4-мм динамічними драйверами, підтримкою Hi-Res Audio та активним шумозаглушенням (ANC) з потрійними мікрофонами. Moto Buds підключаються через Bluetooth 5.3 і мають водовідштовхувальний дизайн. Час автономної роботи навушників становить 9 годин з вимкненим шумозаглушенням, а за допомогою зарядного кейса його можна продовжити до 42 годин.

Moto Buds доступні в кольорах Starlight Blue, Starlight Blue, Coral Peach та Kiwi Green. Ціна встановлена на рівні 60 євро.

Moto Buds+ мають подвійні динаміки з 11-міліметровими низькочастотними та 6-міліметровими високочастотними динаміками в кожному навушнику. Buds+ підтримують Hi-Res Audio, а також Dolby Atmos і Dolby Head Tracking на підтримуваних пристроях Motorola.

ANC на навушниках Buds+ може заглушити до 46 дБ шуму навколо вас. Час автономної роботи складає 8 годин з вимкненим ANC та 38 годин з зарядним кейсом.

Moto Buds+ доступні у кольорах Forest Gray та Beach Sand. Ціна встановлена на рівні $130/€150/£100.

Джерело GSMArena

Не пропустіть