Motorola готується до презентації Moto X50 Ultra: що відомо про цей телефон з функціями ШІ

Телефон Motorola з номером моделі XT2401-2 нещодавно отримав дозвіл на використання радіочастот у Китаї, і все вказує на те, що це майбутній Moto X50 Ultra. Запланований до випуску у травні в Китаї, цей телефон стане першим телефоном Motorola з функціями штучного інтелекту (ШІ).

Хоча дизайн здається майже ідентичним moto Edge 50 Ultra, доступному на інших ринках, очікується, що китайська версія матиме деякі ключові відмінності під капотом.

Для довідки: міжнародна версія moto Edge 50 Ultra оснащена потужним процесором Snapdragon 8S Gen 3, має водонепроникність за стандартом IP68 та приголомшливий OLED-дисплей з частотою оновлення 144 Гц і центральним отвором.

Цей вигнутий екран може похвалитися роздільною здатністю 2712×1220 і вражаючою яскравістю 2500 ніт. Система камер також не поступається: на задній панелі встановлено потрійний об’єктив: великий 50-мегапіксельний 1/1,3-дюймовий основний сенсор, 64-мегапіксельний телеоб’єктив з фокусною відстанню 72 мм та 50-мегапіксельний надширококутний об’єктив.

Завершує комплектацію пристойний акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої дротової зарядки потужністю 125 Вт і бездротової зарядки потужністю 50 Вт.

За чутками, китайська версія moto X50 Ultra зосередиться на вдосконаленні не лише апаратної частини, але й інших компонентів. До них відносяться локальні налаштування можливостей штучного інтелекту для кращої роботи на китайському ринку, оптимізація системи, ймовірно, з урахуванням популярних китайських додатків і сервісів, а також потенційна інтеграція Lenovo Xiaotian, популярного сервісу персонального асистента зі штучним інтелектом, пропонованого материнською компанією Motorola.

Джерело IThome

Не пропустіть