Motorola Edge 50 Ultra буде гідним конкурентом Google Pixel 8 Pro – вказує новий витік специфікацій

Motorola, очевидно, готується до запуску тріо смартфонів серії Edge 50 завтра (16 квітня), і очікується, що Edge 50 Ultra буде найкращим з цієї трійці. Ми вже бачили кілька витоків і розголошень, і, схоже, ще один витік специфікацій дав нам більше подробиць.

Інсайдер Yogesh Brar опублікував різноманітні характеристики Motorola Edge 50 Ultra на X, і у нас є деякі досі небачені деталі. Дивіться допис нижче.

Серед раніше небачених деталей – 6,7-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 1,5K (144 Гц), 50-мегапіксельна селфі-камера, акумулятор на 4500 мАг, дротова зарядка потужністю 125 Вт і бездротова зарядка потужністю 50 Вт. Ми трохи розчаровані розміром акумулятора, особливо коли пристрої-конкуренти переходять на все більш ємнісні акумулятори. Але акумулятор ємністю 4500 мАг все одно повинен забезпечити пристойну витривалість, а також надшвидке заряджання у поєднанні зі швидкістю 125 Вт.

Також повідомляється, що Motorola Edge 50 Ultra має клас захисту IP68, що відповідає нещодавно анонсованому Edge 50 Pro.

Інші раніше просочені або розкриті характеристики, згадані Браром, включають чипсет Snapdragon 8s Gen 3, інтерфейс Hello UI на базі Android 14 і тріо задньої камери 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп.

Процесор Snapdragon 8s Gen 3 – це крок уперед у порівнянні з 8 Gen 3, він не підтримує запис у форматі 8K і використовує графічний процесор, отриманий від торішнього Snapdragon 8 Gen 2. Він також пропонує повільнішу продуктивність генеративного штучного інтелекту, ніж топовий кремній 2024 року, але все ще має дуже схожий CPU. Таким чином, ви все ще отримуєте висококласний досвід, але це не є значним оновленням у порівнянні з Edge Plus 2023 (а відсутність запису у форматі 8K означає, що в деяких місцях це погіршення).

Тим не менш, ми сподіваємося, що Edge 50 Ultra має більш приємну ціну порівняно з потенційними конкурентами, такими як серія Galaxy S24 та Google Pixel 8.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть