Moto G24 Power і Moto G34 з’явилися на кількох рендерних зображеннях

Вчора ввечері стався витік зображень двох майбутніх смартфонів Motorola початкового рівня для європейських ринків. Мова йде про Moto G24 Power, ймовірного наступника G23, який був представлений ще в січні, та Moto G34. Останній складніше віднести до списку компанії, оскільки цього року не було G33, але був G32 у 2022 році, тож, можливо, він має стати його продовженням.

Так чи інакше, почнімо з G24 Power. Він, безумовно, виглядає як частина G-серії з дизайном, який кричить про Moto G. Глянцеве покриття на задній панелі, закруглені краї та роз’єм для навушників зверху. Ця модель буде доступна у сріблястому та темно-синьому кольорах. G24 Power має дві камери на задній панелі, основна з яких має роздільну здатність 50 МП.

Moto G34 має темно-синій корпус зі штучної шкіри, але також буде доступний і світло-блакитний з глянцевим покриттям. Як і G24 Power, він також матиме основну камеру на 50 МП. Знову ж таки, на задній панелі є лише один додатковий датчик, тож, можливо, з 2-мегапіксельними датчиками глибини нарешті буде покінчено.

На жаль, поки що немає ніяких інших подробиць про ці дві моделі, але тепер, коли ворота витоку відкриті, очікуйте, що скоро ми дізнаємось про них набагато більше. Вони також мають бути офіційно представлені протягом наступних кількох тижнів.

Джерело mysmartprice

Не пропустіть