MONEYVEO – миттєвий кредит онлайн

Якщо вам потрібні кошти, отримати їх можна в лічені хвилини на карту будь-якого банку. Донедавна в нашій країні існувало кредитування офлайн, тобто оформлення позики лише через банківське відділення. Але у 2013 на ринку банківстких послуг зʼявилася молода і перспективна компанія MONEYVEO, яка готова запропонувати свої послуги в отриманні позик. Отримати кредит під невеликий відсоток стало значно легше з moneyveo.ua. До того ж, прискорився процес видачі кредитних коштів, отримати їх можна на карту будь-якого банку.

Яку суму дають у кредит та на який термін?

У MONEYVEO доступне моментальне оформлення кредиту на таких умовах:

 • сумою в розмірі 3000 грн. можна користуватися на протязі 15 днів, при цьому позичальник переплачує лише 5 грн.;
 • мінімальна сума кредитування 300 грн., максимальна при першому зверненні — 3000 грн., але при подальшому може досягати 15 000 грн.;
 • мінімальний термін кредитування становить 1 добу, максимальний — 1 місяць.

Можлива пролонгація позики на 7, 15 і 30 днів. Активувати її зручно в особистому кабінеті для зареєстрованих користувачів. У разі пролонгації позичальник сплачує тільки за час користування позиченими коштами.

Швидкі позики позбавлять від необхідності відвідування офісу. Подати звернення на оформлення коштів можна в режимі онлайн, не залишаючи власну домівку. Користувач отримує доступ в зручний мобільний банк.

Як взяти кредит?

Щоб отримати кошти в борг, треба зробити декілька простих кроків:

 1. Зайти на сайт сервісу moneyveo.ua, заповнити анкету і надіслати її для розгляду.
 2. Отримати рішення, і якщо воно буде позитивним, підтвердити свій намір взяти мікрозайм.
 3. Ознайомитися з договором та поставити відмітки про згоду.
 4. Після цього гроші перерахують на картку, яку користувач вказав у зверненні.

Як повернути борг?

Повернути кошти можна у зручний спосіб. Для цього ви можете скористатися особистим кабінетом, де описана детальна інформація про терміни і суми позики. Після натискання вкладки «Погасити кредит», користувач переходить до зручного способу оплати.

Можливі варіанти:

 • за допомогою банківської картки;
 • терміналів самообслуговування;
 • відділення МФО;
 • за допомогою мобільного телефону.

Мікропозикою можуть скористатися повнолітні громадяни нашої держави, включаючи осіб трудового стажу і офіційного заробітку. Крім того, на позику можуть розраховувати пенсіонери, студенти, домогосподарки в декреті.

До подачі зіернення варто поцікавитися вартістю відсоткової ставки. Відсотки прораховуються на кредитному калькуляторі, який знаходиться на головній сторінці сайту. Стандартная відсоткова ставка — 1,7%. Постіним клієнтам надаються знижки, до того ж можна скористатися «Кредитом під 0%», що  означає 0,01% на день від суми мікрозайму.


Не пропустіть