МОН та Мінцифри презентувала додаток для освіти “Всеукраїнська школа онлайн”

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації презентували мобільний додаток “Всеукраїнська школа онлайн”, що дозволить учням 5-11 швидко та зручно отримувати навчальні матеріали, доступні в рамках цієї платформи. Додаток вже доступний у Google Play та Huawei AppGallery, користувачі яких складають 80 відсотків всіх користувачів платформи, а для iOS він стане доступним вже незабаром.

Через додаток можна використовувати всі курси та матеріали, які доступні в рамках цієї платформи. У учнів буде можливість створювати обговорення та брати участь в них, а також підтримувати контакт між собою. Серед майбутніх планів розробників є розширення можливостей сервісу. Як повідомили у Міністерстві цифрової трансформації, на даний момент для навчання онлайн майже 90 відсотків усіх школярів користуються саме смартфонами.

В середині весни на офіційному сайті Всеукраїнської школи онлайн з’явився “Кабінет вчителя”, завдяки якому у вчителів з’явилася можливість створення віртуальних класів, створення курсів для проходження, а також отримувати доступ до успішності школярів онлайн. Далі планується перенесення всієї шкільної програми у онлайн-формат за допомогою цієї платформи, що повинно відбутися вже до кінця літа.


Не пропустіть