Модельний ряд iPhone 16 поповниться двома новими кольорами

Аналітик Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) окреслив свої очікування щодо колірних варіантів лінійки iPhone 16, показавши, що два нових кольори повинні замінити два з існуючих відтінків.

Свої очікування Куо виклав у дописі на X (раніше Twitter) учора. Він вважає, що iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max будуть доступні в чорному, білому або сріблястому, сірому або «Натуральному титані», а також рожевому кольорі. Це фактично означає, що iPhone 15 Pro в кольорі «Синій титан» буде знято з виробництва і замінено новим рожевим кольором.

Це віддзеркалює більш ранні чутки з Китаю, які стверджували, що існуючий колір «Синій титан» буде вилучено з лінійки iPhone 16 Pro на користь нового «рожевого» титанового кольору.

З іншого боку, iPhone 16 і iPhone 16 Plus, очевидно, будуть пропонуватися в чорному, зеленому, рожевому, синьому і білому кольорах. iPhone 15 і iPhone 15 Plus доступні в чорному, зеленому, рожевому, синьому і жовтому кольорах. Це означає, що білий колір замінить жовтий, при цьому кольори залишаться незмінними.

Куо зазначив, що Apple може перейменувати деякі з існуючих кольорів, як, наприклад, коли вона змінила «білий» iPhone 12 на «зоряне світло» iPhone 13. Аналогічно, там, де назви кольорів не змінені, фактичний відтінок і зовнішній вигляд все одно може виглядати інакше. Очікується, що лінійка iPhone 16 буде анонсована восени.

Джерело MacRumors

Не пропустіть