Microsoft заявила про підготовлення масштабного оновлення Windows 10

Американська компанія Microsoft приступила до публічного тестування нової версії операційної системи Windows 10, повідомили в блозі компанії.

Передбачається, що в листопаді вийде оновлення для Windows 10 19H2, проте учасники програми Windows Insider змогли вже зараз оцінити особливості нової версії. Як відзначили в Microsoft, в розробці оновлення технічні фахівці в першу чергу звернули увагу на підвищення продуктивності системи.

Відзначається, що в листопадовій збірці буде додано кілька нових функцій. Так, вбудований пошуковик зможе працювати з файлами в хмарному сховищі OneDrive, а також буде покращена робота з календарем. Крім того, поліпшення на увазі додавання нових параметрів в управлінні повідомленнями.

Для інформування користувачів про нову версію Windows компанія буде використовувати ті ж механізми, що і для доставки щомісячних оновлень.

На даний момент Microsoft здійснює випуск великих оновлень для Windows 10 два рази в рік. Наступне після листопадового оновлення вийде восени 2020 року.

Джерело rueconomics.ru

Не пропустіть