Microsoft випустила оновлення для Windows 10, яке примусово видаляє Adobe Flash Player

Нещодавно Adobe припинила підтримку плагіна Flash Player. Тепер компанія заявила, що почне блокувати  контент, який працює на ньому, а Windows випустить оновлення, яке остаточно видалить Adobe Flash Player з операційної системи.

Як повідомляє Windows Latest, Microsoft випускає оновлення для пристроїв з Windows 10, що працюють під управлінням версії 20H2, 2004 і старше. Єдине завдання, яке вирішує патч, полягає у видаленні з актуальної ОС Microsoft компонентів для відтворення анімації за технологією Flash.

Патч має назву KB4577586 і він завантажується автоматично, коли користувач натискає кнопку «Перевірити наявність оновлень» в «Центрі оновлень Windows».

Зауважимо, що нове оновлення Windows 10 не можна «видалити», і користувач не зможе відновити підтримку Flash Player. Однак користувачі і адміністратори можуть «відкотити» систему до стану, що передує установці даного патча. У такий спосіб Flash Player зберегти вийде.

Також зверніть увагу на те, що Flash Player, встановлений вручну, не буде видалений з цим оновленням. Буде видалено лише те, що встановлено в ОС Microsoft (включаючи Edge). Якщо у вас є плагін для браузера в будь-якому іншому сторонньому браузері (не в Chrome, Firefox, оскільки вони теж його видалили), ви зможете його використовувати.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть