Microsoft тестує потокову передачу Xbox Game Pass в 1080p

Роздільної здатності 720p для потокової передачі в хмарі Xbox Game Pass (також відомої як xCloud) досить для гри на телефоні, але явно не для ПК і iPad. Однак Microsoft працює над цим. Видання Windows Central і The Verge заявили, що компанія тестує трансляції через Xbox Game Pass в 1080p.

Microsoft вже пропонує потокову передачу ігор на пристрої Android в рамках Xbox Game Pass Ultimate і компанія оголосила, що створить рішення на основі браузера, щоб обійти обмеження Apple, які заблокували додаток xCloud для iPhone і iPad.

Витік оновленого додатка Xbox Game Streaming для Windows також показав, що компанія збирається залучати більше гравців до служби. Повідомляється, що ПЗ отримає підтримку введення за допомогою сенсора і гіроскопа — це дозволить віддалено відтворювати ігри Xbox на планшетах на кшталт Surface, коли під рукою немає спеціалізованого ігрового геймпада.

Як тестування 1080p, так і створення нової програми, знаходяться на ранньому етапі розробки, тому коли вони стануть доступні широкому колу користувачів, невідомо. Якщо вірити чуткам, Microsoft планує провести ігровий захід у березні, але немає ніякої гарантії, що до цього нововведення вони будуть готові.

Джерело engadget

Не пропустіть