Microsoft примусово оновить до Windows 11 деякі ПК: кому приготуватись

Microsoft регулярно примусово встановлює оновлення Windows на комп’ютери. Те ж саме гігант планує зробити і з Windows 11 23H2, яка вступила у фазу широкого розповсюдження.

На сторінці підтримки Microsoft зазначено, що сумісні комп’ютери незабаром будуть примусово оновлені до Windows 11 23H2″. Це автоматичне оновлення призначене для пристроїв, що працюють на версіях Windows 11, які більше не підтримуються або наближаються до кінця свого життєвого циклу”.

Це означає, що пристрої, які зараз працюють під управлінням Windows 11 21H2 і Windows 11 22H2, будуть примусово оновлені; підтримка Windows 11 21H2 закінчилася 10 жовтня 2023 року, а підтримка Windows 11 22H2 –  8 жовтня 2024 року.

Корпорація Майкрософт більше не випускатиме оновлення, включно з патчами безпеки, для цих версій операційної системи.

Автоматичне оновлення до Windows 11 23H2 проведуть у кілька етапів. Для зменшення ризиків Microsoft використовуватиме технологію штучного інтелекту для визначення пристроїв, які найкраще підходять для оновлення. Ці комп’ютери оновлюються першими, а системи, у яких можуть виникнути проблеми з оновленням, переносяться в кінець черги.

Джерело technewsspace

Не пропустіть