Microsoft поки відмовляється від ідеї випуску Xbox за 100 доларів: розкрито подробиці

За словами голови підрозділу Xbox Філа Спенсера, у компанії поки не виходить зробити продукт з такою ціною, яка спочатку планувалася для консолі. Зусилля команди вирішили зосередити на додатку для потокової передачі Smart TV. У результаті компанія просто випустила Xbox TV для телевізорів Samsung, але і від ідеї випуску cloud-консолі з доступним цінником у Microsoft не відмовляються.

За словами Спенсера, спочатку у компанії планували продажі консолі за ціною 100-130 доларів, при цьому в комплекті мав бути контролер Xbox, але на даний момент виходить ситуація, при якій така cloud-консоль отримала би такий самий цінник, як і Xbox Series X – на рівні 300 доларів. Зрозуміло, що в такій ситуації випуск cloud-консолі взагалі не має сенсу.

Нагадаємо, що з самого початку cloud-консоль Xbox планували, як пристрій для доступу до Xbox Cloud Gaming у рамці підписки Game Pass. Ігри би працювали через сервери компанії Microsoft, і у такій ситуації сама консоль могла б мати дуже низьку продуктивність. Вочевидь, на даний момент немає можливості випустити такий пристрій з контролером у комплекті при ціні до 130 доларів.

Джерело The Verge

Не пропустіть