Microsoft покаже планшет з двома екранами 2 жовтня

Два екрану - тренд нового року? Вже є подібні смартфони, очікується планшет, що далі?

Як повідомляє закордонний портал The Verge, Microsoft вже довгий час працює над планшетом лінійки Surface з двома екранами. Проект, який всередині компанії має назву «Centaurus», покликаний стати піонером в сфері подібних пристроїв. Як передбачають аналітики, саме пристрої з двома екранами стануть трендом майбутнього 2020 року.

Тим часом, Microsoft поділилася тизером презентації, яка відбудеться 2 жовтня в Нью-Йорку. Очікується, що там і покажуть новий формат пристроїв. Відповідно до джерела, близького до Microsoft, інноваційний планшет вже був продемонстрований вузькому колу осіб всередині компанії. Більш того, його стан близький до передрелізного.

Втім, в історії Microsoft вже є приклади необачних рішень щодо відмови від випуску пристроїв. Так, наприклад, в 2014 глава компанії скасував анонс 8-дюймового Surface Mini всього за пару тижнів до вже призначеної презентації. Планшет, до слова, так і не побачив світ. Що дивно, в мережі немає ні рендерів, ні будь-яких серйозних чуток щодо планшета з двома екранами — схоже, що на відміну від Apple, Microsoft приділяє серйозну увагу витоку інформації за межі компанії.

Цілком ймовірно, в ході презентації нам покажуть і мінорні оновлення вже випущеної лінійки пристроїв. Наприклад, очікується анонс Surface Laptop з підтримкою Thunderbolt 3 і редизайн Surface Pro, який не оновлювався вже 4 роки.


Не пропустіть