Microsoft показала повністю новий логотип браузера Edge (Фото)

Схоже, новий движок означає новий старт. Тепер іконка виконана в стилі «хвилі веб-серфінгу»

Де відбувається активна розробка браузер Microsoft Edge на основі Chromium отримав повністю новий логотип. Він кардинально відрізняється від попередньої іконки, яка сильно нагадувала образ сумнозвісного браузера Internet Explorer, і виконаний в сучасному дизайні з використанням фірмової візуальної концепції Fluent Design. Примітно, що це перший редизайн Microsoft Edge за 4 роки з моменту появи в операційній системі Windows 10.

Новий логотип Microsoft Edge був виявлений після проходження спеціальної міні-ігри, захованої в останній Canary-збірці браузера в якості «пасхального яйця». Тестувальникам необхідно через серію головоломок і зображень отримати ряд підказок, які наближують розгадку секрету. На новому логотипі як і раніше відображається буква «E», але тепер вона являє собою «хвилю серфінгу в інтернеті».

Microsoft Edge на базі движка Chromium доступний в публічній бета-версії починаючи з серпня 2019 року. В даний час невідомо, коли Microsoft випустить стабільну версію браузера для всіх користувачів. На думку видання The Verge, конференція для розробників Microsoft Ignite 2019 є ідеальною подією для офіційного запуску продукту, в корені змінює підхід Microsoft до роботи в інтернеті. Захід пройде у Флориді (США) в період з 4 по 7 листопада.


Не пропустіть