Microsoft PC Game Pass офіційно запущено в Україні: підписка коштує всього 27 грн за 3 місяці

Підписка на PC Game Pass від компанії Microsoft тепер офіційно доступна в Україні та ще 39 країн світу. Про це компанія повідомила у пресрелізі, розповівши про масштабне розширення географії ігрового сервісу.

До цього Microsoft тестувала PC Game Pass понад місяць. Сьогодні сервіс офіційно доступний в Україні – більше не треба переходити для реєстрації через програму тестування Insider і очікувати на відкриття доступу. Українці можуть оформити передплату на Game Pass на офіційному сайті Xbox або у додатку. Гравцю буде доступна ціла бібліотека з сотнями комп’ютерних ігор для Windows та Xbox.

З нагоди розширення географії ігровий сервіс пропонує підписку за зниженою ціною – всього 26,99 гривень за перші три місяці. Це значно дешевше, ніж в Європі – там підписка коштує 10 євро на місяць. Звичайна ціна в Україні складатиме 190 гривень у місяць. Очікуємо, що скоро в Україні відбудеться офіційний запуск сервісів Xbox Live та Game Pass на консолях Xbox. Нещодавно на офіційному сайті Xbox з’явився український регіон, тому логічно, що чекати залишилося не довго.

Джерело Хbox.com

Не пропустіть