Microsoft Edge має намір перевершити Google Chrome на Android: браузер отримає підтримку розширень як на ПК

Microsoft наполегливо працює над збільшенням популярності Edge, але говорити про якийсь успіх доволі рано. Згідно з даними за 2023 рік, Google Chrome лідирує на ринку браузерів з часткою 66,39%, тоді як Microsoft Edge посідає третю позицію з 11,09%, поступаючись Safari. Попри те, що Edge встановлений на всіх комп’ютерах з Windows, він стикається з проблемами, особливо на мобільних пристроях, де його частка становить менше ніж 5%. Однак є потенціал для зміни ситуації, оскільки Microsoft Edge для Android готується до підтримки розширень. Ось подробиці…

Microsoft Edge для Android отримує підтримку розширень. Це означає, що ви зможете встановлювати різні розширення так само, як і в настільних браузерах. Більше того, цю функцію майже ніхто з основних конкурентів не пропонує. Згідно з інформацією, опублікованою користувачем Twitter Leopeva64, ця функція наразі перебуває на стадії тестування і незабаром стане доступною для користувачів Android.

На ринку мобільних браузерів Microsoft перебуває в набагато гіршому становищі, ніж на ринку ПК. Однак цей крок може по-справжньому просунути компанію вперед, позиціонуючи її інакше, ніж конкуренти. Хоча це корисно для багатьох доповнень, це також пов’язано з деякими проблемами. Наприклад, багато користувачів використовують блокувальники реклами на своїх комп’ютерах. Так, ніхто не любить бачити рекламу, але майже весь цифровий контент, з яким ви стикаєтеся в Інтернеті, заробляє на рекламі.

Якщо Microsoft Edge стане популярнішим завдяки додаванню розширень, це може спонукати конкурентів, таких як Google Chrome і Safari, наслідувати його приклад. Це може вплинути на творців цифрового контенту, які покладаються на рекламу, особливо зважаючи на те, що мобільні користувачі часто не користуються блокувальниками реклами. Важливо зазначити, що наявність функції на мобільних пристроях не означає, що нею слід зловживати.

Коли Edge впровадить підтримку розширень, ви зможете дослідити різні функціональні розширення, тоді як блокувальники реклами можуть бути корисними для вебсайтів з надмірною кількістю реклами. Майте на увазі, що час випуску цієї функції наразі не визначений, тому може знадобитися трохи терпіння.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть