Meta тестує перехресні пости з Facebook до Threads

Попри те, що Meta Threads швидко набрала понад 100 мільйонів користувачів, вона не змогла прорватися до духу часу так, як це зробив її головний конкурент X/Twitter. Можливо, він все ще чекає на свій “літак над Гудзоном”. Проте Meta робить все можливе, щоб привернути увагу до текстової платформи та утримати її в полі зору, в тому числі шляхом відображення популярних тем у Facebook та Instagram.

Її останній тест також не з попередньої книги. Компанія грається з тим, щоб дозволити користувачам легко переносити пости з Facebook на Threads. Зрештою, це може полегшити активним користувачам Facebook та/або творцям контенту спосіб ділитися своїми думками, відео та фотографіями на Threads без особливих зусиль.

Наразі деякі користувачі можуть ділитися текстом і посиланнями на пости з Facebook у Threads. Немає жодних гарантій, що Meta розгорне цю функцію в довгостроковій перспективі або розширить її, включивши в неї зображення.

Мета має сенс принаймні спробувати це зробити. Користувачі вже давно мають можливість публікувати історії та ролики у Facebook та Instagram одночасно, тому додавання Threads до цього міксу є логічним кроком. Meta підтвердила TechCrunch, що запускає тест, який обмежений iOS і недоступний в ЄС.

Підхід, заснований на згоді користувача, набагато розумніший, ніж автоматичне поширення публікацій користувача Threads у Facebook, що Meta робила протягом деякого часу, щоб підвищити обізнаність про перший. Люди часто мають різні ідентичності у Facebook та Instagram/Threads, навіть якщо вони прив’язані до одного облікового запису. Вони можуть не захотіти, щоб політичний допис у Threads або брудний жарт з’явився у стрічках їхніх друзів та родини у Facebook. Принаймні так вони зможуть поділитися дописом на обох платформах.

Джерело Engadget

Не пропустіть