Meizu випустила унікальну колекційну модель Meizu 17 Pro, дорожчу за iPhone 11 Pro Max

До комплекта входить піала для чаю

Компанія Meizu розкрила подробиці про спецвипуск свого нового флагмана Meizu 17 Pro. «Колекційна» спецверсия Meizu 17 Pro Kiln Art Collector’s Edition стає найдорожчим смартфоном Meizu в історії бренду.

Meizu 17 Pro Kiln Art Collector’s Edition буде доступний тільки з версії з 12 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті за ціною 1400 доларів.

Стандартний Meizu 17 Pro коштує 658 доларів у версії з тими ж 12 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті. Для порівняння, iPhone 11 Pro Max в Китаї пропонується за ціною від 1344 доларів. Продаж почнеться 25 травня.

Колекційний набір створювався у співпраці з відомим китайським виробником кераміки Hsiao Fang і призначений для особливих поціновувачів. Смартфон отримав спеціальний колір керамічної задньої панелі – майже білий, але з небесно-блакитним відливом.

Такий колір властивий кераміці Ru. Це рідкісний вид китайського глиняного посуду династії Сун. Згодом колір смартфона повинен змінюватися, як у справжньої культової кераміки – по краях корпуса і навколо камери буде проступати коричнева основа. Також на панелі присутній автограф дизайнера. До комплекту входить справжня піала для чаю.

Джерело MyDrivers IThome

Не пропустіть