Meizu пообіцяла виправити проблему з дисплеєм Meizu 18 Pro

Компанія Meizu офіційно дала відповідь по ситуації з Meizu 18 та Meizu 18 Pro, у яких при роздільній здатності QuadHD+ частота оновлення була обмежена показником у 60 Гц. Нагадаємо, що моделі оснащені AMOLED-дисплеями Samsung E4 з роздільною здатністю 3200 х 1440 пікслеів, у яких є підтримка частоти оновлення 120 Гц, але при максимальній роздільній здатності частота оновлення була обмежена 60 кадрами.

На це представники Meizu відповіли, що якщог використовувати підвищену частоту оновлення при максимальній роздільній здатності, смартфон буде споживати набагато більше енергії, а також зросте тепловиділення. Зараз у компанії опублікували офіційну заяву, в якій сказано, що режим роботи при роздільній здатності QuadHD+ та частоті оновлення 120 Гц повинен з’явитися після оновлення програмного забезпечення.

Meizu 18 та Meizu 18 Pro, серед іншого, отримали флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, в парі з яким працює оперативна пам’ять стандарту LPDDR5, а внутрішня пам’ять тут стандарту UFS 3.1. Крім цього, смартфони отримали підтримку швидкої зарядки потужністю 36W та 40W відповідно та флагманські камери.

Нагадаємо, що минулого року була схожа ситуація – Meizu презентувала свої флагманські смартфони Meizu 17 та Meizu 17 Pro, у яких спершу була офіційно заявлена підтримка частоти оновлення 90 Гц. Згодом компанія випустила оновлення, яке додало підтримку нового режиму, в якому максимальна частота оновлення складала вже 120 Гц.


Не пропустіть