Сервіс MEGOGO потрапив у скандал через бій Джошуа – Усик.

На MEGOGO стався масштабний збій, через що користувачі не змогли подивитися бій після оплати. У деяких користувачів оплату знімало декілька разів.

Популярний стрімінговий медіасервіс MEGOGO, який транслював боксерський бій Джошуа – Усик, став недоступним для частини користувачів під час матчу. Слід зазначити, що MEGOGO – це єдиний сервіс, у якого були права на трансляцію цього матчу в Україні. Окрім MEGOGO, права на трансляцію мав лише відомий спортивний британський та ірландський телеканал Sky Sports, який не є актуальним для українців.

Зрозуміло, що коли сервіс “ліг” велика кількість користувачів висловили своє невдоволення у соціальних мережах. Важливо зазначити, що бій рекламувався сервісом MEGOGO та був доступним не в рамках загальної підписки, а за окрему доплату в розмірі від 29 до 119 гривень (залежно від пакета послуг). Як заявляють деякі користувачі, з них списувало кошти за трансляцію декілька разів. У інших були проблеми з обліковим записом – сервіс сам “викидав” користувачів з облікових записів. У деяких користувачів пряма трансляція адекватно працювала на одних пристроях, але не працювала на інших.

З кожною хвилиною бою кількість дизлайків постійно збільшувалась, а у коментарях в соціальних мережах можна було побачити велику кількість невдоволених коментарів. Вважається, що бій викликав надто велике зацікавлення у користувачів сервісу, через що він просто не витримав навантаження. Представники MEGOGO повідомили, що вони усвідомлюють проблему та кинули свої найкращі сили на відновлення трансляції, а також вибачились за незручності. Незважаючи на це, велика кількість користувачів вимагає повернення коштів, і їх можна зрозуміти.

Сьогодні ж компанія вибачилась та пообіцяла повернути кошти, тим у кого були проблеми з трансляцією.

Нагадаємо, що вчорашній бій, що проходим на стадіоні “Тотенхем” у Лондоні, протривав всі 13 раундів, і в результаті український боксер Олександр Усик отримав перемогу за голосуванням суддів: 116-112, 117-114, 115-113 та став чемпіоном світу., забравши у Ентоні Джошуа пояс чемпіона за версією WBA, WBO, IBF та IBO. Бій можна назвати одним з найбільш очікуваним у 2021 році, через що він і викликав такий ажіотаж в українців, а також невдоволення через неможливість перегляду.


Не пропустіть