Матимете проблеми: названо найгірші смартфони від Samsung у 2024 році і недорогі альтернативи їм

Компанія Samsung відома своєю беззаперечною якістю. Але навіть у такого якісного виробника гаджетів час від часу трапляються невдачі. Сьогодні розповімо про найгірші смартфони південнокорейського бренду, які розчарують навіть відданих шанувальників Galaxy.

Galaxy A04 критикують за застарілий процесор Helio P35 і повільну пам’ять eMMC 5.1, через що він відстає навіть у базових завданнях. Є кращі альтернативи у тому ж ціновому діапазоні. Це Galaxy A05s або POCO M5.

Galaxy A05. Попри дещо потужніший процесор Helio G85, він має поганий HD-екран, що робить його ще одним телефоном Samsung, який не відповідає рівню. Рекомендованими альтернативами є Galaxy A05s або POCO M5 з кращими характеристиками за аналогічною ціною.

Galaxy A14. Це смартфон з застарілим дисплеєм, слабким процесором Helio G80 і пам’яттю eMMC 5.1, що не має потрібної продуктивності. Краще вже обрати Galaxy A15 – це потужніший смартфон з екраном AMOLED, процесором Helio G99 і пам’яттю UFS 2.2 за тією ж ціною.

Galaxy XCover7. Це надійний смартфон Samsung із процесором Dimensity 6100 Plus. Але його критикують через IPS-екран і невелику батарею на 4050 мАг.

Galaxy S23 FE вважається одним із найгірших телефонів Samsung у 2024 році через високу ціну, але старий процесор Exynos 2200 і посередній дисплей. Серед рекомендацій варто вибрати Xiaomi 13T або заплатити трохи більше за Galaxy S23 замість Galaxy S23 FE.


Не пропустіть