Материнська компанія Google обігнала Apple і стала найбагатшою у світі

В її розпорядженні на 15 млрд доларів більше, ніж у Apple

Станом на другий квартал 2019-го фінансового року материнська компанія Google в особі Alphabet має 117 млрд доларів ліквідних резервів. Іншими словами, вона обігнала Apple, відповідний показник якої становить 102 млрд доларів. Про це повідомило авторитетне закордонне видання Financial Times.

На перший погляд, здається, що Alphabet повинна лише радіти отриманню титулу найбагатшої корпорації. Але в Financial Times впевнені, що це може посилити тиск з боку акціонерів, які хочуть, щоб компанія витрачала більше грошей на покупку акцій і різні дивіденди. До того ж, профільні відомства різних країн напевно посилять контроль над Google та її материнською компанією після того, як остання стала настільки успішною. Нагадаємо, за останні два роки Європейський союз оштрафував Alphabet і «корпорацію добра» на 8,2 млрд євро за порушення антимонопольних законів, а законодавці почали пильніше стежити за цими компаніями.

Звання найбагатшою корпорації – це один з найвищих умовних титулів, до якого прагне будь-яка компанія. Але, крім нього, є ще й звання найдорожчої корпорації. У серпні минулого року воно було у Apple, ціна якої подолала позначку в 1 трлн доларів. Але з тих пір «яблучну» корпорацію обігнали Amazon і Microsoft, остання з яких зараз є єдиною організацією з ціною в понад 1 трлн доларів.


Не пропустіть