Масштабне оновлення One UI 6.1 для серії Samsung Galaxy S24 дійшло до Європи: які помилки воно виправляє та що покращує

Перше велике оновлення Samsung для серії Galaxy S24 обіцяє повернути насичений вигляд екрана, а також низку покращень камери. Прошивка One UI 6.1 стартувала в Кореї минулого тижня і тепер, нарешті, доходить до інших користувачів.

Наразі оновлення отримують власники Galaxy S24 в Європі, але незабаром воно має стати глобальним. Прошивка має версію S92xBXXU1AXB5 і важить близько 750 МБ.

Samsung перераховує загальний перелік покращень – стабільність роботи пристрою, нові та/або покращені функції, подальші покращення тощо, але насправді відбувається багато чого. У розширених налаштуваннях режиму дисплея тепер є повзунок, який дозволяє регулювати рівень яскравості, який ви хочете застосувати до екрана. Компанія Samsung заявила, що вважає, що природне налаштування є кращим, тому це оновлення не змінює його, і вам потрібно зробити це вручну.

Ось повний список змін, згідно з повідомленням модератора Samsung:

  • Яскравіші знімки з підсвічуванням: Попрощайтеся з розмитими фотографіями! Високопіксельний режим тепер сяє кращим балансом у яскравих сценах.
  • Чіткіше масштабування тексту (тільки для Galaxy S24 Ultra): Станьте ближче, ніж будь-коли, з кришталево чітким текстом навіть при великому збільшенні.
  • Надзвичайно плавне відео (тільки Galaxy S24 Ultra): Зафіксуйте свої моменти з приголомшливою чіткістю та деталізацією під час відеозйомки ззаду.
  • Покращення портретної зйомки в приміщенні (тільки Galaxy S24 Ultra): Яскравіші тіні, чіткіші обличчя – ідеальні портрети в приміщенні щоразу.
  • Режим Food Mode Fiesta: Кольори виблискують, а смаки оживають на більш насичених і яскравих фотографіях їжі.
  • Магія нічного режиму: покращена насиченість і баланс білого для більш природних нічних знімків.
  • Масштабування галереї DNG: Досліджуйте свої фотографії ще детальніше завдяки покращеній якості зображення при масштабуванні в додатку Expert RAW.
  • Герої екшену (тільки для Galaxy S24 Ultra): Знімайте об’єкти, що швидко рухаються, в умовах заднього освітлення з різкішим фокусуванням і чіткішими деталями.
  • Сяйво об’єктів (тільки Galaxy S24 Ultra): Люди, квіти та інші об’єкти оживають завдяки оптимізованій експозиції та виразності кольорів у режимі фотозйомки.
Джерело GSMArena

Не пропустіть