Маск: «Безос пішов на пенсію, щоб подавати позови проти SpaceX»

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск (Elon Musk) з гумором прокоментував подачу позовів на адресу його компанії з боку Blue Origin Джеффа Безоса.

Amazon просить Федеральну комісію із зв’язку США (FCC) заборонити SpaceX розгортання мережі Starlink другого покоління, стверджуючи, що ця пропозиція порушує правила регулюючого органу з розгортання супутників. Ця інформація з’явилася після того, як стало відомо, що SpaceX розробляє нову супутникову інтернет-систему.

Схоже, Джефф Безос пішов на пенсію, щоб продовжити працювати і подавати позови проти SpaceX …, – Ілон Маск

Starlink вже обслуговує 100 000 користувачів по всьому світу через 1700 супутників на орбіті. В даний час мережа забезпечує швидкість завантаження від 50 до 150 Мбіт/с та вище. Але для поліпшення покриття та швидкості оновлення SpaceX запитує дозвіл FCC на введення в експлуатацію мережі Starlink другого покоління, що складається з майже 30 000 супутників.

Раніше американський регулятор FCC дозволив SpaceX розмістити такі 2 814 супутників Starlink на нижчій орбіті (550 км), відхиливши заперечення Amazon і OneWeb. Однак тепер Amazon звернулася до FCC з черговим протестом.

Джерело Тwitter
Не пропустіть