Marshall оновила свої Bluetooth-колонки Emberton II: що змінилося

Компанія Marshall додала до своєї серії портативних колонок Emberton II новий кольоровий варіант Black and Steel. Ця нова колірна гама має металеві сірі решітки зі сріблястими акцентами, включаючи логотип Marshall і центральну кнопку управління, обтягнуту чорною, схожою на шкіру тканиною. Попри свіжий вигляд, нові колонки Emberton II зберігають ті ж технічні характеристики, що і їхні попередники.

Технічні характеристики та особливості Emberton II

Колонка Emberton II від Marshall забезпечує насичений, чистий і гучний звук на 360° завдяки технології True Stereophonic. Вона компактна, але потужна, легко конкурує з більшими колонками. Вона ідеально підходить для використання в дорозі: понад 30 годин автономної роботи від одного заряду акумулятора та міцна конструкція, яка захищена від пилу та води за стандартом IP67. Крім того, вона повністю заряджається всього за три години.

Ви також можете об’єднати декілька колонок Emberton II за допомогою режиму Stack Mode, щоб заповнити звуком більший простір. Динамік можна регулювати через додаток Marshall Bluetooth (доступний для Android та iOS), де ви можете встановлювати пресети еквалайзера та отримувати оновлення, щоб забезпечити безперебійну роботу вашої колонки. Marshall також зосереджується на тому, щоб зробити цю колонку більш екологічною, використовуючи в її конструкції 50% переробленого пластику і на 100% не використовуючи ПВХ.

Доступність і ціна

Black and Steel Emberton II доступна за ціною $169.99/£149.99/€179.00, що відповідає ціні інших варіантів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть