Навушники Marshall Major IV офіційно презентовано

Компанія Zound Industries презентувала нову модель бездротових накладних навушників Marshall Major IV. Модель матиме дуже високу автономність, яка складатиме до 80 годин, а також можливість бездротової зарядки через стандарт QI. Також можлива зарядка через роз’єм USB-C. Модель можна зарядити за допомогою і за допомогою смартфона, у якого є підтримка реверсивної бездротової зарядки.

Згідно з заявою компанії Zound, новинка набагато комфортніша за попередника, а також більш компактна у складеному стані. Незважаючи на те, що новинка буде мати справді хорошу автономність, вага буде не дуже великою, як для накладних навушників – вона складе 165 грамів. У навушників є фірмовий джойстик, який дозволяє переключати треки, регулювати рівень гучності та вмикати/вимикати їх.

Навушники підключаться через Bluetooth, але їх можна підключити і через мініджек 3.5 міліметра, а також підключати до них інші навушники і слухати композицію одночасно на двох парах навушників. Що цікаво, Marshall Major VI, на відміну від попередньої версії, не підтримують голосового асистента Google Assistant. Модель почне продаватися вже 14 жовтня за ціною 149 доларів/149 євро (в залежності від регіону).

Джерело The Verge

Не пропустіть