Марк Цукерберг вважає Quest 3 “кращим та набагато зручнішим продуктом”, ніж Apple Vision Pro

Керівник Meta Марк Цукерберг опублікував в Instagram огляд Vision Pro від Apple, нагадавши нам усім, що суперництво між двома компаніями ще більше поглибилося з випуском гарнітури змішаної реальності Apple.

У відео, знятому за допомогою Meta Quest 3, Цукерберг не шкодував слів, коли порівнював Vision Pro з пристроєм своєї компанії. Він сказав, що спочатку очікував, що Quest буде кращою цінністю для більшості людей, тому що вона “приблизно в сім разів дешевша” за Vision Pro вартістю 3500 доларів. Однак, протестувавши продукт свого конкурента, він дійшов висновку, що Quest “є кращим продуктом, і крапка”.

Він додав, що Quest “кращий для переважної більшості речей, для яких люди використовують змішану реальність”. Цукерберг сказав, що вважає Quest “набагато зручнішим”, оскільки Meta розробила його легким і портативним, щоб люди могли використовувати його під час пересування або навіть під час спілкування з друзями. Він виявив, що поле зору Quest ширше, а екран яскравіший, ніж у Vision Pro, і він також виявив, що гарнітура Мета показувала чіткіше зображення, коли він рухав головою під час носіння гарнітури. Пристрій Apple, за його словами, мав розмиття при русі.

Цукерберг визнав, що Vision Pro має екран з вищою роздільною здатністю, але в той же час він розкритикував Apple за “компроміси”, на які довелося піти заради комфорту та ергономіки пристрою. Хоча контролери Quest “трохи точніші”, він визнає, що функція відстеження погляду в Apple “справді чудова”.

Судячи з усього, Meta використовувала датчики Vision Pro для Quest Pro, але прибрала їх для Quest 3. Компанія планує повернути їх у майбутньому. Звичайно, Цукерберг скористався нагодою, щоб розповісти про більшу бібліотеку Quest і підкреслити, що Quest, на відміну від Vision Pro, має доступ до додатків YouTube і Xbox. Цукерберг закінчив свій огляд розмовою про відкриті та закриті моделі для кожного покоління обчислень і про те, як він хоче переконатися, що для цього покоління технологія Meta, як відкрита модель, “переможе”, як це сталося з Microsoft в минулому.

Джерело Engadget

Не пропустіть