Майбутній складний Google Pixel Fold 2 отримає версію Pro: що про нього відомо

Минулого року компанія Google вийшла на ринок складних телефонів, анонсувавши Pixel Fold. З’явилося кілька повідомлень про те, що бренд працює над другим поколінням складного телефону. Чутки попередньо називають цей пристрій Pixel Fold 2. Однак нещодавній звіт від AndroidAuthority припускає, що пристрій буде називатися Google Pixel 9 Pro Fold.

За даними видання, воно дізналося від інсайдера Google, що буде четвертий пристрій серії Pixel 9. Кажуть, що це буде складаний телефон. У повідомленні йдеться, що Pixel 9 і Pixel 9 Pro мають кодові назви “tokay” і “caiman”.

З іншого боку, кодові назви “Комодо” і “комета” належать Pixel 9 Pro XL і Pixel 9 Pro Fold. У програмному забезпеченні телефонів Pixel цього року також згадуються ці назви.

Звіти показали, що друге покоління складного Pixel, яке зараз називають Pixel 9 Pro Fold, буде оснащене чіпом Tensor G4. Витік рендерів пристрою показав, що його дизайн буде більше відповідати серії Pixel 9.

Згідно з попередніми повідомленнями, Pixel 9 Pro Fold матиме 8,02-дюймовий складаний екран всередині та 6,29-дюймовий дисплей на кришці. Згідно з повідомленнями, пристрій буде оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5, 256 ГБ пам’яті UFS 4.0 та асистентом штучного інтелекту Pixie AI. Тепер, коли стало відомо, що наступний складаний смартфон компанії буде частиною серії Pixel 9, він, швидше за все, розкриє кришку в жовтні цього року.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть