Людина виявилася швидшою від штучного інтелекту в гонці дронів

Причому вдвічі швидшою

Інтернет-ресурс Digital Trends опублікував матеріал, в якому розповідається про те, що один із кращих пілотів дронів у світі Габріель Кохер зумів обігнати під час гонок із перешкодами безпілотний літальний апарат, управлінням якого займався штучний інтелект.

До слова, до цього в даному типі гонок брали участь лише безпілотники, керовані людьми, але в цьому році організатори вирішили провести першу в своєму роді гонку Artificial Intelligence Robotic Racing, в якій між собою змагалися дрони з процесорами Nvidia Xavier і чотирма камерами. Але незважаючи на удавану досконалість, дрон команди MAVLab під управлінням штучного інтелекту все одно прилетів до фінішу в два рази повільніше, ніж безпілотник Кохера – 12 секунд у ІІ проти 6 секунд у людини.

Всього десять років тому для дрона вам би знадобився процесор, який був би за розміром як обіднюя тарілка і споживав би стільки енергії, що ставав би гарячим і на ньому можна було б посмажити яєчню. Тепер за розмірами він може зрівнятися з гральною картою і вже так не нагрівається“, – розповів старший науковий співробітник в області авіоніки та авіаційних систем Університету Західної Англії доктор Стів Райт.

Джерело Digital Trends

Не пропустіть