Lucid Air презентувала Sapphire – конкурент Tesla Model S Plaid за 250000 доларів

Lucid Air презентувала свій найпотужніший електрокар за всі часи – Lucid Air Sapphire. Цей електромобіль забезпечує тримоторну потужність понад 1200 кінських сил. Ціна складає 249000 доларів, при цьому розгін від нуля до 60 миль на годину займає менше 2 секунд. При цьому розгін від нуля до сотні миль на годину займає менше 4 секунд.

Слід зазначити, що Lucid Air Sapphire – не лише надзвичайний з точки зору потужності електрокар, але й достатньо зручний транспортний засіб. Він має два великі багажники, і незважаючи на неймовірну швидкість, залишається чотиридверним сімейним седаном. Незважаючи на те, що він успішно кидає виклик суперкарам, Lucid Air Sapphire, як мінімум, у 5 разів дешевший у обслуговуванні.

Sapphire приніс у Lucid Air те, що AMG приносить в Mercedes-Benz. Мова про заводські покращення продуктивності, що дають можливість вивести автомобіль на якісно новий рівень. Завдяки більш жорстким і низьким пружинам, вуглецево-керамічним гальмам, а також 20-дюймовим колесам спереду і 21-дюймовим ззаду (усі в гумі Michelin PS4S). У всьому електрокарі налаштований новий ABS та трекшн-контроль, є покращена система охолодження та більш потужний акумулятор.

Чи можна сказати, що Lucid Air Sapphire складає конкуренцію Tesla Model S Plaid? Скоріше, можна сказати, що варіант від Lucid Air просто кращий. Його можна назвати AMG з тих старих часів, у які Mercedes ще не ліпила значок на кожен клас A та B. По суті, Sapphire – це Brabus від Lucid Air, і це можна називати непотрібним, але це те, чого хоче дуже багато автомобільних фанатів.

Модель Lucid Air Sapphire має поступити в продаж вже у першій половині 2023 року, при цьому бронювання стануть доступними вже 23 серпня. Ціна складає від 249000 доларів (без урахування плати за призначення у випадку покупки в США). Електрокар поставляється в єдиному кольоровому варіанті Sapphire Blue з пакетом Stealth Look. Інтер’єр явно покращився завдяки новим спортивним сидінням, а все решта настільки ж витончене, як і в інших електрокарів Lucid Air.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть