Літаючий солдат майбутнього показаний на французькому військовому параді

Під час військового параду у Франції над Єлисейськими полями пролетів футуристичний прототип літаючого солдата

У Франції пройшло святкування 230-ї річниці взяття Бастилії. На честь цього в Парижі пройшов щорічний військовий парад, на якому президенту і світовій громадськості були показані останні розробки у військовій сфері. На цей раз всю увагу прикував до себе проект французького винахідника, що буквально дозволяє літати людині, як персонажу коміксів.

Спробувати себе в ролі Зеленого гобліна зважився французький чемпіон з водних лиж і винахідник Френкі Запата (Franky Zapata). Його політ над військовою технікою, вибудуваною на Єлисейських полях був демонстрацією можливостей пристрою, який він сам і розробив. В руках у винахідника була справжня гвинтівка, щоб показати один з варіантів використання машини. Як заявляє сам Френкі Запата, максимальний час перебування в повітрі – 10 хвилин. Пристрій може розганятися до 190 км / г. Футуристично винахід отримав нехитру назву Flyboard Air.

Раніше Флоранс Парлі (Florence Parly), міністр збройних сил Франції, в інтерв’ю місцевому радіо заявила, що винахід Френка може використовуватися для різних цілей — як цивільних, так і військових. У мережі вже встигли порівняти Френка Запата з Джеймсом Бондом і Зеленим гобліном з коміксів MARVEL.


Не пропустіть