LG запатентувала новий складний телефон-планшет зі стилусом

Патент від LG показує складаний смартфон, який можна скласти вдвічі і відкрити для повноцінного планшета.

Компанія LG Electronics  не раз отримувала патенти на різні цікаві гаджети, в тому числі – з унікальними конструкціями. Один був схожий на Samsung Galaxy Fold, інший – на Huawei Mate X, інший – на симетричний складаний телефон, і, звичайно, у них був вражаючий згорнутий смартфон і складаний телефон з дизайном Z-Fold.

Цього разу компанія знову повідомляє про складний телефон LG, який можна скласти вдвічі. Пристрій стильно оформлений і має привабливий футуристичний смартфон. Крім того, цей складаний телефон від LG оснащений стилусом.

Складаний телефон LG можна скласти в 2 рази.

16 жовтня 2018 року LG Display подала патент на зразок в KIPO (Корейське відомство інтелектуальної власності). Патент був затверджений 30 квітня 2019 року, після чого публікація відбулася 7 травня 2019 року. У нього включені 16 ескізів. В обмеженому описі патенту вказано, що ви можете скласти пристрій двічі. Крім того, можна широко відкрити пристрій, після чого розгортається великий гнучкий екран. У складеному вигляді це сучасний смартфон з вузькою рамкою. Як з лівого, так і з правого боку екран простягається до задньої частини пристрою, де дисплей складається один на одного.

Таким чином, в складеному вигляді пристрій залишається дуже компактним, а в розгорнутому стані – екран розміром з планшет. Дизайн нагадує складаний телефон Samsung з дизайном Z-Fold, про який ми повідомляли раніше цього місяця.

Цей смартфон можна скласти по-різному, одна з можливостей полягала в тому, щоб використовувати середню частину екрану в якості переднього екрану – як і в цьому смартфоні LG. Однак з моделлю Samsung також можна було скласти пристрій, як і в випадку з дизайном Z-Fold, який запатентував LG.

Таким чином, смартфон Samsung насправді пропонує все, що ці два смартфона LG можуть запропонувати разом … Після розкладання у вас є один великий екран зі складним телефоном LG. У розгорнутому вигляді пристрій в 3 рази більший за найкомпактнішу форму.

Пристрій має дуже мінімальні краї екрану. Бічна панель видніється тільки з правого боку, яка буде включати систему камери. Камера злегка виглядає. Якщо ви складете пристрій, він буде лежати на камері. Це знижує ризик подряпин на екрані.

Сам об’єктив камери, безсумнівно, буде трохи заглиблений, щоб він залишався оптимально захищеним. Коли ви складаєте телефон, спочатку потрібно скласти ліву частину екрану назад, а потім праву частину екрану. Ці частини повністю складаються один на одного.

В цьому відношенні пристрій тому відхиляється від концепції, яку Xiaomi показала на початку цього року. Складна смартфон Xiaomi концепція також може бути складена в два рази, але цей апарат мав трохи менш гнучкий екран, який не перекривається на задній частині, але відмінно вписується разом. Н

Джерело LetsGoDigital

Не пропустіть