LG V60 ThinQ 5G може дебютувати вже через місяць

В цьому році ми все частіше чуємо про 5G-смартфони. Хтось вже встиг випустити такі пристрої, а хтось тільки декларує бажання їх представити. LG була серед тих, хто в когорті перших показав смартфон з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Підтримку нового стандарту зв’язку запропонував LG V50 ThinQ 5G, який був представлений на MWC 2019.

Тепер компанія готується анонсувати його наступника – LG V60 ThinQ 5G. За даними південнокорейських засобів масової інформації, прем’єра новинки відбудеться 6 вересня на виставці IFA 2019, яка пройде в Берліні.

На жаль, відомостей про технічні характеристики LG V60 ThinQ 5G немає. Джерела лише вказують на те, що акцент зроблений на «зручність використання», але що вкладено в це поняття, невідомо.

Є сумніви, що LG зважиться на настільки швидкий запуск другого 5G-смартфона. Компанія не прихильник вчащати з релізами флагманів і немає передумов, що вона відійде від цієї практики в цьому році.

Проте, чекаємо нових подробиць про LG V60 ThinQ 5G від інсайдерів. Виставка IFA 2019 стартує вже через місяць і, тоді ми точно дізнаємося, наскільки достовірними були пророкування про швидкий анонс нового 5G-смартфона від LG.


Не пропустіть