LG презентувала покращені навушники TONE Free Wireless Earbuds

Компанія LG презентувала нові повністю бездротові навушники LG TONE Free з кодовим модельним номером HBS-TFN7, який коштувати на південнокорейському ринку 219 тисяч вон, що еквівалентно 190 доларам. Головною фішкою моделі стала поява активного поглинання шумів (ANC), що дозволяє краще ізолювати користувача від зовнішнього середовища.

Навушники виконані у дизайні з адаптивними запатентованими амбюшурами Vortex Ribs, які дозволяють мінімізувати попаданння зовнішніх шумів і загалом створюють непогану пасивну шумоізоляцію. Також компанія підтвердила, що навушники створювалися разом з Британською компанією Meridian Audio. Компанія пропонує чотири пресети в налаштуваннях Meridian EQ: “Natural” (для чистого та збалансованого звуку), “Immersive” (для більш об’ємного звуку), “Bass Boost” (для більшого акценту на низьких частотах) та “Treble Boost” (для більшого акценту на вокалі).

Оновлені LG TONE Free поставляються зі спеціальним кейсом UVnano, який вперше був презентований з моделлю TONE Free FN6. Цей кейс використовує ультрафіолетове випромінювання для того, щоб залишати навушники чистими, знищуючи до 99.9 процентів бактерій. Тепер на кейсі є статусна LED-індикація, яка відображає рівень зарядки та статус UVnano.

За автономність нових LG TONE Free HBS-TFN7 відповідальний акумулятор об’ємом 390 мАг, у якого є підтримка швидкої зарядки, яка дозволяє відтворювати музику протягом години після 5 годин зарядки. Загальний показник автономності навушників з зарядним кейсом складає 21 годину, автономність навушників від одного заряду невідома.

Джерело gizmochina

Не пропустіть