LG презентувала нові навушники модельного ряду Tone Free

Незважаючи на те, що компанія LG покинула ринок смартфонів, вона все ще випускає різноманітні аксесуари для них, у тому числі й бездротові навушники. Модельний ряд LG Tone Free тепер включає три нові моделі: FP5, FP8 та FP9.

Усі три пристрої підтримують систему активного поглинання шумів з режимом Ambient Mode, які можуть одночасно підключатися до декількох джерел звуку та мають захист за стандартом IPX4. Старші моделі FP8 та FP9 оснащені зарядним кейсом з функцією ультрафіолетового випромінювання, яке дозволяє очистити навушники від бактерій під час зарядки.

За налаштування звуку в навушниках відповідальні представники компанії Meridian Audio. Також є підтримка технології 3D Sound Stage для забезпечення більш реалістичного та об’ємного звучання. У топової моделі FP9 також є можливість використання кейса, як Bluetooth-трансміттера, що буде корисно у випадку, якщо у девайса немає Bluetooth-модуля. У такому випадку до нього можна приєднати кейс, використовуючи кабель AUX на USB-C, і так передавати звук.

Молодша модель FP5 працює до 8 годин (без активного поглинання шумів), а дві старші моделі – до 10 годин. Автономність разом з кейсом складає до 22 та до 24 годин. У LG Tone Free FP8 також є підтримка бездротової зарядки. Моделі поступлять у продаж вже цього місяця, ціна поки не повідомляється.


Не пропустіть